Aj ty ešte stojíš pred rozhodnutím akú strednú školu si vybrať? Chceš sa uplatniť na trhu práce? Motivuje ťa štúdium v oblasti financií, ktoré patrí k Top 10 odborom na Slovensku s najvyšším uplatnením?  
Máš záujem študovať financie na VŠ, prípadne si založiť vlastnú firmu a začať hneď po škole podnikať? Teraz už nemusíš váhať, akú školu si vybrať.  

Príď na Spojenú školu vo Svidníku: 
kde v rámci vzdelávania získaš cenné skúsenosti a zručnosti, ktoré Ti umožnia zamestnať sa ako odborník na finančných úradoch, v poisťovníctve a bankovníctve, v administratíve či účtovníctve, kde kvalitná teória i prax sú zárukou úspešnej budúcnosti rovnako pri vysokoškolskom štúdiu rôzneho zamerania ako aj na trhu práce, kde si môžeš vybrať z voliteľných predmetov v 3. a 4. ročníku a profilovať sa na oblasť ekonomickú alebo hoteliersku: 

Model úradu / Služby v cestovnom ruchu 

Bankovníctvo a investovanie / Hotelový a gastronomický manažment 

  • kde môžeš študovať v moderných priestoroch s kvalitným materiálno-technickým vybavením, 
  • kde získaš vzácne benefity už počas štúdia, keďže môžeš byť súčasťou rôznych projektov, súťaží alebo sa zapojiť do programu Erasmus+ či eTwinning, 
  • kde môžeš pracovať v študentskej spoločnosti pod záštitou JA Slovensko a reálne si vyskúšať prácu vo firme, vrátane reálnej podnikateľskej činnosti a usporiadania študentského plesu, 
  • kde sa môžeš stať súčasťou úspešného medzinárodného programu Dofe – Cena vojvodu z Edinburgu. 

V šk. roku 2021/2022 škola ponúka 4-ročný študijný odbor 6317 M obchodná akadémia. Sme škola, ktorá okrem zaujímavého štúdia ponúka bohatú mimoškolskú činnosť a navyše veľmi zaujímavé voliteľné predmety. 

A vieš, čo je ešte super?  Predmet Aplikovaná informatika sme v druhom ročníku rozšírili o blok Digitálny svet, ktorý sprostredkuje prístup k rôznym online kurzom so zameraním na marketing firiem, propagáciu firiem na internete, komunikáciu až po sebarozvoj v týchto oblastiach. A v rámci Biológie sa budeš venovať výžive a dietetike. Zaujímavé, však? 

Spojená škola stále žije športom. Okrem volejbalu, futbalu či bedmintonu sa môžeš venovať aj ďalšiemu pozoruhodnému športu ako wing-tsun, prípadne si zacvičiť v školskej posilňovni. Pridáš sa? 

Ak sa Ti to stále zdá málo, páčilo by sa Ti absolvovať prax na Cypre na 4-5 mesiacov po 3. ročníku štúdia? Zlepšiť sa v cudzom jazyku, zarobiť si a v neposlednom rade získať úžasné skúsenosti a zážitky? Tak u nás si na správnej adrese.  

A na záver, by sme Ti chceli povedať, že v tejto chvíli sa nerozhoduješ len o tom, kde stráviš najbližšie 4 roky, ale hlavne sa rozhoduješ o svojej budúcnosti. My ťa naučíme myslieť ekonomicky, konať strategicky, komunikovať odborne a správne. A to ľahko a zábavne.  

Stretneme na Spojenej...