Stredná odborná škola technológií a remesiel v Bratislave je Centrum odborného vzdelávania a prípravy v stavebníctve. Nachádzame sa v mestskej časti Bratislava-Trnávka, v blízkosti nákupno-zábavného centra AVION Shopping park (5 min. pešou chôdzou).

Ponúkame študijné a učebné odbory stavebného, elektrotechnického či ekonomického zamerania vhodné pre chlapcov aj dievčatá, ktoré sú v súčasnosti veľmi žiadané a nedostatkové. To ich predurčuje na bezproblémové uplatnenie na pracovnom trhu.

Žiakom ponúkame množstvo benefitov ako kvalitne a moderne vybavené učebne a dielne, prax v renomovaných firmách, duálne vzdelávanie, finančné odmeny za prax mesačne, lyžiarsky kurz zadarmo, pracovné odevy a obuv zadarmo, moderne vybavenú posilňovňu, tanečno-gymnastickú sálu, vonkajšie športoviská, motivačné štipendium, ubytovanie v školskom internáte či stravovanie v jedálni a to všetko priamo v areáli školy.

Uchádzačom 4-ročných študijných odborov navyše ponúkame jedinečnú možnosť absolvovať prípravný kurz na prijímačky, aby sme im uľahčili prípravu na prijímačky zo slovenského jazyka a matematiky.

Viac informácií si môžete pozrieť na našom webe www.sostar.sk, Facebooku či Instagrame.