Školské (ne)lenošenie plné zážitkov

Pohodová atmosféra, úžasní ľudia a nekonečne veľa možností na sebarealizáciu. To všetko nájdeš na našej SOŠMIŠ, ktorá ti prinesie nielen kvalitnú výučbu, ale aj veľa nezabudnuteľných zážitkov. 

 

Kvalitná výučba cudzích jazykov

Bojíš sa rozprávať v cudzom jazyku? U nás ťa naučíme, ako správne konverzovať v angličtine, nemčine, taliančine a ruštine. Koľko rečí ovládaš, toľkokrát si človekom. My to veľmi dobre vieme, preto ťa na reálny život dôkladne pripravíme:)

 

Ultimátne školské výlety

So SOŠMIŠ pochodíš celý svet. Už sa nám veru podarilo zorganizovať pár výletikov, na ktoré študenti nikdy nezabudnú. Od Ameriky, cez Európu až po Veľkú Britániu. Presne tak, naši pedagógovia s deťmi si trúfli prejsť až za veľkú mláku. Už sa nevieme dočkať, keď sa situácia upokojí a navštívime ďalšie kontinenty. Aké krajiny si trúfneš so SOŠMIŠ precestovať ty?

 

Čerstvá voňavá káva každé ráno

Veľká česť aktívnym učiteľom a študentom. Študenti nabrali odvahu a spolu s učiteľmi sa im podarilo otvoriť útulnú školskú kaviarničku. Projekt bol náročný, vzhľadom na podmienky a realizáciu, no žiaci to dokázali a teraz si každý deň môžu v škole vychutnávať šálky čerstvej mletej kávy.

 

Školský ples, halloweenska party, (ne)tradičný lyžiarsky a EŠTE viac.. 

Keďže sa študenti cítia v škole dobre a učitelia s nimi tiež, v našej škole nechýbajú aj ,,sezónne" aktivity, počas ktorých si dáme pauzu od učenia. Lyžiarsky výcvik patrí medzi klasické ,,retro" výlety, a práve tým sú o to zábavnejšie a vždy prekvapia. Na lyžiarsky sa môžu prihlásiť úplní začiatočníci, ale aj pokročilí, takže šanca naučiť sa lyžovať nikoho neminie :) 

Halloweenská party, vianočný medzitriedny pretek alebo školský ples patria medzi sezónne aktivity spojené s relaxom, dobrou hudbou, špeciálnymi róbami a úsmevmi našich študentov. Na chvíľu sa naša škola premení na tančený parket, dom duchov či vianočné zápasy. Ak nezažiješ, nevieš :)