Medzi absolventov našej školy patria osobnosti ako: 

RNDr. Vladimír Švrček, PhD. - ako vedecký pracovník pôsobil vo Francúzskom národnom výskumnom centre v Štrasburgu a v Českej akadémii vied v Prahe. Od roku 2005 pracuje v Japonskom národnom výskumnom centre.

Žigmund Pálffy  -  športovec našej školy, profesionálny hokejista, reprezentant Slovenskej republiky. Ako útočník hral v NHL za tímy: New York Islanders, Los Angeles Kings a Pittsburgh Penquins. Vo svojej zbierke úspechov má ocenenie najlepší slovenský útočník NHL v roku 2001-2002, titul majstra sveta z roku 2002 a bronz z roku 2003.

Dušan Vrťo - sa stal vôbec prvým hráčom z Československa, ktorý pôsobil v škótskej lige. Stal sa kapitánom tímu a členom All Stars všetkých čias. Po ukončení aktívnej hráčskej činnosti sa vydal na trénerskú púť a od januára 2010 rozšíril portfólio svojho futbalového záberu aj o funkcionársky smer.

Peter Kopálek - vo Švajčiarsku si dokončil štúdium chémie ako pharmatechnolog a pracuje v Dielsdorfe vo firme Senn Chemicals, ktorá vyrába aminokyseliny a ich deriváty. Vo voľnom čase sa venuje športu - behá maratón a tiež trénuje dostihové kone.

Peter Motus - je jediným výrobcom kozmetických a terapeutických výrobkov na Slovensku, ktorý spracúva hadí jed. Na svojej hadej farme v Jablonici od roku 1992 chová viac ako sto jedovatých plazov. V roku 2000 a 2003 získal za prípravky obsahujúce liečivý hadí jed na medzinárodnom veľtrhu Interbeauty v Bratislave ocenenie Zlatá Incheba.

Obľúbené videá