KISS MY EX!

Za odvážnym názvom Kiss My Ex! stojí speváčka Iveta „Popa“ Karičková, Ladislav „Lezlee“ Znám - klávesy a Peter Klema – gitara, ktorí pôsobia na Súkromnom konzervatóriu na Zádielskej 12 v Košiciach. Iveta je študentkou štvrtého ročníka hudobno-dramatického odboru – muzikál, Laci pracuje ako korepetítor a Peter vyučuje anglický jazyk.

Mladí Slováci pritiahli pozornosť fanúšikov hudobnej scény v máji 2020 medley videom hitov Dua Lipa. Koncom júna vydali svoj debutový singel „Waves“ spolu s videoklipom v štýle nu-disco s atmosférou a hudobnými prvkami 90.rokov. Ten zaujal aj hudobných dramaturgov a okrem YouTube a streamovacích služieb znie hudba Kiss My Ex! aj v éteri viacerých slovenských rádií. Po úspešnom debute, predstavili svoj druhý singel „Volume UP“ tentokrát s vplyvom hudby 80.rokov.

Kiss My Ex! radi spájajú a ponúkajú priestor mladým talentovaným hercom a tanečníkom. Vo videoklipoch Dua Lipa Mashup, Waves, Volume UP účinkujú herci a tanečníci Súkromného konzervatória, Zádielska 12, Košice.